Ubytování s wellness

Chcete si opravdu odpočinout? Zrelaxovat? 

Děti si nechat vyhrát v herně a kočičí kavárně Mazlík a jít relaxovat hned na terasu do soukromé wellness, které patří jen Vám po celou dobu pobytu? Vířivka s horkou vodou jako ve vaně, jacuzzi a whirlpool v jednom a finská sauna s panoramatickým oknem s výhledem na poníky? 

Nebo chcete nechat děti si zajezdit na poníkovi, popřípadě chcete si podojit krávu či kozu a naučit se vyrobit sýr a jogurt? To vše Vás čeká u nás ve wellness ubytování ve vesnici Jerusalem u Příbrami! 

Těšíme se na Vás:-) Zveme Vás  k využití soukromého ubytování s vlastním wellness u nás na statku. 

Nabídka ubytování obsahuje soukromý pokoj s vlastním zázemím (sprcha, toaleta). Pokoje jsou vybaveny nadstandartně v osobitém stylu. Pokoj je vybavený klimatizací, TV a malou kuchyňkou. 

Z pokoje je samostatný vstup do venkovních prostor, kde se jen pro Vás nachází finská sauna a horký sud s vířivkou. Také zde máte posezení pro grilování na našem grilu. 

Můžete navštívit naši kočičí kavárnu www.kavarnamazlik.cz, popřípadě využít naší nabídky krátkodobého hlídání dětí v dětské herně. V naší kryté jízdárně můžete zažít jízdu na koni, nebo poníkovi.

Ceny za pokoj se zážitkovým pobytem u zvířat a s možností výuky výroby sýra zahrnují ložní prádlo, ručníky, osušky. 

Ceny za noc od 3500 Kč. Podrobnosti viz Rezervace.  

Fotogalerie: Selský wellness pokoj